Студентська рада


Щерба Ольга – Голова СР ФКСА

З вірою в серці рухаюсь тільки вперед!

Як казав Томас Едісон: Наш великий недолік в тому, що ми занадто швидко опускаємо руки. Найбільш вірний шлях до успіху - весь час пробувати ще один раз!

Люблю організовувати цікаві заходи для студентів. Хочу зробити життя студентства яскравішим та залучати для цього як умога більше студентів, тому дослухаюсь до думки та ідей кожного зі студентів. Хочу відкрити таланти кожного зі студентів, адже, ми, студенти це майбутнє України. Дуже люблю займатись спортом, зі шкільних років займаюсь бадмінтоном, член збірної команди ВНТУ з бадмінтону:)


Алєксєєнко Анна – Перший заступним голови СР ФКСА

Нам цікаво те, що цікаво нашим студентам.

Студентські роки ― найкращі, тому щоб відчути повноту насиченого студентського життя я вирішила приєднатися до активу Студентського самоврядування нашого факультету та університету загалом. Головною метою СР ФКСА є те, щоб студенти більше дізнавалися про роботу та діяльність Студентського самоврядування. Тому закликаю всіх, хто не байдужий до нашої роботи ― приєднуйтесь, допомагайте нам, висловлюйте свої ідеї.


Черняєва Анна – Секретар СР ФКСА

«Якщо чогось дуже хочеться – йди до мети і здійснюй свої бажання»

Неодноразово брала участь у житті факультету, «Студентська осінь -2012», «КВН - 2012». Є одним із організаторів «Студентської осені - 2014».


Ківюк Юлія – Голова культурно-масового департаменту

Carpe diem - жити моментом.

Людина, яка шукає емоції в усьому, обожнює пригоди, не вірить у випадковість подій і шукає в усьому щось надзвичайне. Живе задля самореалізації. Незалежно від натхнення вміло складає рими, утворюючи цікаві пісні. Вічна дитина, авантюрист, екстраверт, максималіст.


Баланюк Віктор – Голова департаменту по роботі зі студентами

Високий, худий у ФКСА навчаюсь, в студраду пішов тому, що мені цікаве життя нашого фаультету. Люблю грати у шахи і вмію приготовити борщ.


Коробко Анна – Голова департаменту по роботі зі студентами першого курсу

Усе задумане здійсниться, вистачить на це сил і бажань, з якими співпадатимуть можливості!

Захоплююсь танцями, малюванням, музикою. В людях мені подобається порядність, доброта і чуйність. З радістю беру участь у житті нашого факультетута хочу щоб це життя стало ще кращим.


Максимов Олексій – Голова спортивного департаменту

Люблю організовувати різні цікаві заходи для студентів. Люблю знайомитися з новими людьми та дізнаватись щодня щось нове. Люблю читати та дивитись фільми. Цілеспрямований та трохи впертий.


Остапенко Назар – Заступник голови спортивного департаменту

Не питай, що країна зробила для тебе, запитай що ти зробив для країни! Усміхайся світу, щоб світ усміхнувся тобі!
Все що робиться робиться до кращого:) Живемо один раз:)


Лавров Андрій – Голова наукового департаменту

Працюй на себе.

Активний, веселий студент, який завжди бере ініціативу у свої руки та доводить справи до кінця. Займаюсь виключно цікавими справами, які мають позитивний результат. Вмію працювати з різним контингентом людей.


Здоровець Максим – Голова інформаційного департаменту

Живу сьогоднішнім днем.

Займаюсь комп’ютерною графікою, а точніше розробкою ігр для мобільних девайсів. Не планую майбутнє, смакую момент.


Ставничий Євген – Заступник голови інформаційного департаменту

Навчаючись в університеті вирішив активно займатись громадською діяльністю. З дитинства займався спортом (футбол, плавання, бокс). В майбутньому надіюсь піднятись на вищий рівень в студентському самоврядуванні.